Bramka płatnicza

Dzięki nowej bramce Autopay, klienci będą mogli jeszcze wygodniej płacić w Twoim serwisie internetowym.

Co wyróżnia nową bramkę płatniczą?

Dostępność

Bramka płatnicza spełnia wymogi WCAG 2.1, co znaczy, że dzięki zastosowanym rozwiązaniom jest dostępna dla wszystkich użytkowników – również dla osób starszych i mających trudności z widzeniem.

Wygląd

Bramka jest atrakcyjniejsza wizualnie i łatwiejsza w użyciu. Można ją obsługiwać czytnikami lub klawiaturą, zachowany został odpowiedni kontrast strony i wielkość czcionek, a wyeliminowano wszystkie elementy rozpraszające.

Podejście mobile−first

Już 6 na 10 klientów opłaca usługi lub zakupy korzystając z urządzeń mobilnych, dlatego dopasowaliśmy naszą bramkę również do mniejszych ekranów, dbając jednocześnie o to, aby obsługa na komputerze była równie łatwa.

Liczba kroków w procesie bezpieczeństwa

Teraz akceptacja regulaminu i potwierdzenie płatności odbywa się jednym kliknięciem, dzięki czemu proces płatności jest jeszcze krótszy i wygodniejszy.

Elastyczność

Stale monitorujemy zachowania użytkowników oraz ich zadowolenie z korzystania z bramki, dzięki czemu możemy ją stale rozwijać i udoskonalać.

Prosta płatności kartą

Zastąpiliśmy dotychczasowy formularz specjalną grafiką, dzięki czemu proces płatności kartą jest znacznie szybszy i łatwiejszy.

Nowy wygląd bramki płatniczej

Korzyści

Kupujący

Dostęp do ulubionych metod płatności

Wygodna obsługa na urządzeniu mobilnym

Dostępność dla osób niedowidzących

Możliwość zmiany wybranej metody płatności aż do ostatniej chwili

Sprzedający

Wyższa konwersja

Wysokie zadowolenie użytkowników serwisu

Wzrost liczby powracających klientów

Możliwość zmiany wybranej metody płatności aż do ostatniej chwili

Poinformuj swoich klientów o nowej bramce płatniczej

Dzięki wprowadzonym zmianom będą mogli korzystać z jeszcze wygodniejszych płatności online, a konwersja w Twoim serwisie wzrośnie.

Materiały informacyjne

Dodaj w swoim serwisie odpowiednie komunikaty. Możesz skorzystać z tych, które opracowaliśmy:

Komunikat dla sklepów internetowych

Już niebawem zapłacisz za swoje zakupy jeszcze wygodniej, ponieważ uruchomimy w naszym sklepie nowoczesną bramkę płatniczą od Autopay, która:

 • sprawia, że proces płatności jest prosty i szybki,
 • umożliwia zmianę metody płatności aż do ostatniej chwili,
 • jest intuicyjna i przyjazna w obsłudze,
 • jest nastawiona na wygodę użytkownika,
 • jest dostępna dla każdego, co znaczy, że jest dostosowana do potrzeb np. osób starszych lub mających trudności w widzeniu.

Proces płatności zostanie skrócony do niezbędnego minimum, dzięki czemu tylko kilka prostych kroków będzie Cię dzielić od opłacenia zamówienia.

Miłych zakupów!

Skopiuj komunikat

Komunikat skopiowany

Komunikat dla masowych wystawców faktur

Już niebawem zapłacisz za swoje rachunki jeszcze wygodniej, ponieważ uruchomimy w naszym serwisie nowoczesną bramkę płatniczą od Autopay, która:

 • sprawia, że proces płatności jest prosty i szybki,
 • umożliwia zmianę metody płatności aż do ostatniej chwili,
 • jest intuicyjna i przyjazna w obsłudze,
 • jest nastawiona na wygodę użytkownika,
 • jest dostępna dla każdego, co znaczy, że jest dostosowana do potrzeb np. osób starszych lub mających trudności w widzeniu.

Proces płatności zostanie skrócony do niezbędnego minimum, dzięki czemu tylko kilka prostych kroków będzie Cię dzielić od opłacenia faktury za usługi.

Skopiuj komunikat

Komunikat skopiowany

Wyślij do swoich klientów wiadomość e-mail. Możesz skorzystać z poniższej treści:

Temat: Jeszcze wygodniejsze płatności online Autopay w {nazwa serwisu}

Dzień dobry,
śpieszymy z informacją, że już niebawem dostępne będą jeszcze wygodniejsze płatności online w naszym serwisie – dostarczane przez firmę Autopay. Co to znaczy wygodniejsze?

 • Umożliwiające zmianę wybranej metody płatności aż do samego końca procesu.
 • Zaprojektowane w duchu mobile-first, czyli dopasowane do potrzeb osób wykonujących płatność z użyciem telefonu lub tabletu (jednocześnie płatność na komputerach będzie równie prosta).
 • Dostępne dla wszystkich, również dla osób starszych i mających trudności z widzeniem.

Proces płatności zostanie skrócony do niezbędnego minimum, co znaczy, że tylko kilka kliknięć będzie Cię dzielić od dokonania płatności. Nowa bramka płatnicza zmieni nie tylko swoje działanie, lecz również wygląd. Będzie przyjaźniejsza w odbiorze, nastawiona na wygodę użytkowania, dopasowana do wyświetlania na wszystkich ekranach i intuicyjna w użyciu.

Mamy nadzieję, że będzie Ci się z niej dobrze korzystało. Większość osób, które już z niej korzystały jest zadowolonych z procesu płatności.

Skopiuj komunikat

Komunikat skopiowany